+48 672559766

stajnie

boksy dla koni

PROJEKTOWANIE PRODUKCJA MONTAŻ

O firmie
Mercari - profesjonalizm i doświadczenie
MERCARI to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz tworzeniu stajni, boksów, fasad, ogrodzeń oraz inne.

Etap projektowania stajni – boksów: nasze biuro projektowe dopasuje się do wszelkich wymagań, doradzimy oraz wspólnie z klientem stworzymy projekt, który przedstawimy w postaci graficznej wizualizacji gotowego efektu.

Przy projektowaniu szczególną uwagę zwracamy na stworzenie solidnej konstrukcji, połączonej z funkcjonalnym oraz estetycznym wyglądem. Tworzymy bezpieczne stajnie przyjazne dla koni według norm oraz standardów europejskich, lecz normą jest że MERCARI stawia wyłącznie na jakość oferowanych produktów. Łączymy drewno z metalem jako Zakład Przerobu Drewna oraz dział Metalurgii i Spawalnictwa tworzymy najlepszą ofertę dostępną na rynku i z tego jesteśmy dumni.
Dział produkcyjny Metalurgia i Spawalnictwo
Projektowanie:
Projektowanie za pomocą systemów CAD – rysunek techniczny Projektowanie wizualizacyjne 3D Foto realistyczne wizualizacje 3D i bardzo duże doświadczenie w dziedzinie trójwymiarowych, generowanych komputerowo


Spawanie:

Cięcie laserem: stal, stal nierdzewna Profesjonalne cięcie laserem to usługa wykorzystująca nowoczesne rozwiązania technologiczne, pozwalające na osiągnięcie żądanych rezultatów. Spawanie wykonujemy zarówno metodą MIG/MAG jak i metodą tradycyjną TIG. Nasz personel to doświadczeni, certyfikowani spawacze, realizujący powierzone zlecenia z najwyższą starannością.


Wykończenie elementów metalowych:

Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę są zabezpieczane antykorozyjnie poprzez CYNKOWANIE OGNIOWE oraz MALOWANIE PROSZKOWE


Dział produkcyjny Zakład Przerobu Drewna
Projektowanie:
Projektowanie za pomocą systemów CAD – rysunek techniczny Projektowanie wizualizacyjne 3D Foto realistyczne wizualizacje 3D i bardzo duże doświadczenie w dziedzinie trójwymiarowych, generowanych komputerowo

Przerób drewna
Drewno tartaczne przetwarzane na wysokospecjalistycznych maszynach stolarskich

Wykończenie elementów drewnianych:

Drewno impregnowane ciśnieniowo - Impregnacja ciśnieniowa to najlepszy sposób na zabezpieczenie drewna. Produkowane przez nas wyroby drzewne są z drewna iglastego i poddawane są impregnacji próżniowo-ciśnieniowej pod wpływem wysokiego ciśnienia, rzędu 8-12 atmosfer, drewno nasącza się środkiem impregnującym.

Trwałość elementów drewnianych, poddanych impregnacji próżniowo-ciśnieniowej wynosi wiele lat. Konserwanty impregnujące głęboko wnikają w drewno. Ciśnieniowa impregnacja drewna zabezpiecza produkt przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych oraz czynników biologicznych, tj. owadami ( korniki), grzybami czy tez pleśnią. W ofercie impregnacja w kolorze zieleń (oferta standardowa) oraz brąz (na życzenie klienta).

Na naszej stronie przedstawiamy standardowe stajnie-boksy, szeroki wybór modeli – rozmiarów (zapraszamy do katalogu), ale większość naszych projektów sa to projekty niestandardowe na indywidualne potrzeby Klienta.
Stajnie MERCARI to wymarzony dom dla konia, deska 40mm pióro – wpust.

  • Stajnie o stelażu metalowym - ocynkowane ogniowo, wypełnienie drewno (sosna, modrzew, tworzywo, drewno egzotyczne, deski bambusowe) tworzone na indywidualne potrzeby naszych klientów w zależności od zagospodarowania przestrzeni oraz ilości wewnętrznych boksów. Pokrycie dachu euro-fala, płyta warstwowa, dostępność kolorów RAL, montowane świetliki, okna dla odpowiedniego doświetlenia naturalnym światłem, konstrukcja (stelaż metalowy) z możliwością rozbudowy stajni w późniejszych etapach.
  • Drzwi od boksu dopracowane pod względem lekkości otwierania i zamykania z zastosowaniem mocnej aż 4mm blachy – ocynk ogniowy.
  • Fasady, ściany działowe wewnętrzne boksy to połączenie funkcjonalności z ergonomią, boksy wewnętrzne z wykorzystaniem przestrzeni i przemyślanych rozwiązań
  • Ogrodzenia drewniane (drewno sosnowe oraz egzotyczne, padoki odpowiednio dobranego surowca pod względem wilgotności oraz segregacji drewna dla pozyskania najwyższej jakości.

MERCARI to producent, jako marka która chce podążać za klientem i spełniać jego oczekiwania, przemierzamy całą Europę i na życzenie klienta przeprowadzamy montaż naszych produktów. Montujemy Boksy drewniane, Stajnie z stelażem metalowym z wewnętrznym wyposażeniem, montujemy ogrodzenia, przeprowadzamy renowacje istniejących stajni. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, wystarczy przesłać do nas zapytanie a gwarantujemy satysfakcje z otrzymanej oferty, satysfakcje z wyboru marki która kojarzy się wyłącznie z jakością.

Z poważaniem
MERCARI

Zapraszamy do naszej
galerii projektów...

Więcej